This is a past event. Registration is closed. View other Polish-Hungarian Chamber of Commerce events.

Event Details

WINA WĘGIERSKIE, WĘGIERSKA AGENCJA EKSPORTU "CED" ORAZ POLSKO-WĘGIERSKA IZBA GOSPODARCZAMAJĄ ZASZCZYT ZAPROSIĆ NA WYDARZENIE FIRM CZLONKOWSKICH POLSKO-WEGIERSKIEJ IZBY GOSPODARCZEJ:,,DEGUSTACJA WIN WĘGIERSKICH W KATOWICACH"

NIEPOWTARZALNA OKAZJA DO OSOBISTEGO POZNANIA OFERTY WINIARSKIEJ PROSTO Z WĘGIER.DATA WYDARZENIA: 10 MARCA 2023 R. (PIATEK) GODZ.: 15.00-17.00MAMY ZASZCZYT ZAPROSIĆ FIRM CZLONKOWSKICH POLSKO-WEGIERSKIEJ IZBY GOSPODARCZEJ

NA DEGUSTACJE WINIARSKĄ W KATOWICACH. WYDARZENIE ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 10 MARCA W GODZINACH 15.00-17.00.PREZENTACJA BĘDZIE DLA PAŃSTWA OKAZJĄ DO ZDEGUSTOWANIA WYBORNYCH WĘGIERSKICH WIN Z RÓŻNYCH REGIONÓW WINIARSKICH WĘGIER. NA DEGUSTACJI OBECNI BĘDĄ TAKŻE PRZEDSTAWICIELE WINNIC CO JEST DOSKONAŁĄ OKAZJĄ DO ICH OSOBISTEGO POZNANIA. PRZEDSTAWICIELE Z CHĘCIĄ OPOWIEDZĄ O WSZYSTKICH DALSZYCH SZCZEGÓŁACH ICH WIN, WINNIC JAK I TEŻ ODPOWIEDZĄ NA PYTANIA ZWIĄZANE Z ICH OFERTĄ. JEST TO TEŻ WYJĄTKOWA SZANSA DO NAWIĄZANIA BEZPOŚREDNICH RELACJI BIZNESOWYCH Z WĘGIERSKIMI WINNICAMI.NA WYDARZENIU BĘDĄ OBECNE NASTĘPUJĄCE WINNICE:

CSÁNYI (VILLÁNY), GRAND TOKAJ (TOKAJ), HILLTOP (NESZMÉLY), FRITTMANN (KUNSÁG), GEDEON BIRTOK (KUNSÁG), SZENTPÉTERI PINCE (KUNSÁG), KISSATTILA (MÁTRA), ETYEKI KÚRIA (ETYEK), TOKAJ HÉTSZŐLŐ (TOKAJ), TÓTH FERENC PINCÉSZETE (EGER),

VIDA BORBIRTOK (SZEKSZÁRD)

Liczba miejsc ograniczona. Udział w wydarzeniu otwarty dla firm czlonkowskich Polsko-Wegierskiej Izby Gospodarczej, bezpłatnie po wcześniejszej rejestracji dla 1 osoby. Adres e-mail cracow@ced.hu.

Prosimy o informacje zwrotną o chęci uczestnictwa wraz z liczbą osób do dnia 8 marca2023 r.

Mar 10, 2023

15:00 - 17:00 GMT+1

Add to Calendar

Katowice
Poland
Show on map

Menu