This is a past event. Registration is closed. View other Polish-Hungarian Chamber of Commerce events.

Event Details

THE EVENT WILL BE HELD IN POLISH AND HUNGARIAN LANGUAGE

Ambasada Węgier w Warszawie oraz Węgierska Agencja Eksportu "CED" mają przyjemność zaprosić Państwa na Węgiersko-Polskie Forum Wodno-Środowiskowe, które odbędzie się w ramach Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLECO 2023 w dniu 18 października 2023 r. (środa) w godzinach: 11.00-15.00. Partnerem wydarzenia jest Polsko-Węgierska Izba Gospodarcza. Wydarzenie jest wspierane w ramach węgierskiego programu strategicznego NEXT.


Głównym celem forum jest tworzenie mostów współpracy między firmami oraz ekspertami z obu krajów, wymiany doświadczeń i znalezienie nowych obszarów współpracy. Wydarzenie będzie okazją do zapoznania się z nowymi technologiami w branży, jak również do znalezienia nowych partnerów biznesowych, skorzystania z doświadczeń liderów na rynku węgierskim oraz polskim oraz umożliwi wspólne spotkania w formule B2B. Wydarzenie skupia się na stworzeniu platformy, na której węgierskie i polskie firmy z branży wodno-kanalizacyjnej jak i eksperci będą mogli zapoznać się z nowymi innowacyjnymi rozwiązaniami, zbadać wspólne możliwości współpracy i zarazem wzmocnić współpracę w zakresie gospodarki wodnej między oboma krajami. Węgiersko-Polskie Forum Wodno-Środowiskowe to wydarzenie, które stanowi platformę do budowania partnerskich relacji między Węgrami a Polską w obszarze gospodarki wodno-kanalizacyjnej. Forum oferuje nie tylko możliwość wymiany doświadczeń i dyskusji, ale także okazję do nawiązywania cennych kontaktów biznesowych i budowania partnerskich relacji, co przyczynia się do rozwoju tej ważnej dziedziny gospodarki oraz do innowacyjności obu krajów.


W ramach wydarzenia planowana jest sesja networkingowa w formie spotkań B2B, podczas których będzie możliwość odbycia wcześniej uzgodnionych rozmów z wybranymi węgierskimi firmami. Rejestracja na rozmowy B2B będzie możliwa wkrótce, prosimy o zasygnalizowanie chęci odbycia rozmów B2B w trakcie rejestracji.


PROGRAM

11.00 – 11.30 - Rejestracja uczestników, poczęstunek kawowy


11.30 – 11.40 - Wprowadzenie - polsko-węgierskie relacje gospodarcze, Ambasada Węgier w Warszawie, Gábor Kónya, sekretarz ds. handlowych


11.40 – 11.50 - Potencjał współpracy z węgierskimi firmami, Węgierska Agencja Wspierania Eksportu "CED", Dr. Wisniewski Anna, Dyrektor Biura CED w Krakowie


11.50 – 12.05 Aktualne trendy środowiskowe w Polsce, TBC


12.05 – 12.20 - Innowacyjna technologia hydrożelu dla sieci wodociągowych i oczyszczalni, NanoCleanWorld Kft.


12.20 – 12.35 - Jak integracja systemowa i inżynieria procesowa mogą pomóc w zarządzaniu wodociągami?, Organica Technologiák Zrt.


12.35 – 12.50 - Nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie pomiarów wody, zbierania danych i ich przesyłanie za pomocą systemów telekomunikacyjnych NBIoT lub LoRaWAN, WaterScope Zrt.


12.50 – 13.00 - Przerwa kawowa


13.00 – 14.15 - Spotkania oraz rozmowy B2B


14.15 – 15.00 - Obiad i dalszy networking


Rejestracja na wydarzenie jest możliwe tutaj.


Najnowsze technologie, innowacyjne rozwiązania zaprezentują Państwu następujące firmy będące liderami branży wodno-kanalizacyjnej na rynku węgierskim:

NanoCleanWorld Kft. (www.nanocleanworld.com)

Opracowana specjalna technologia hydrożelu oferuje ekologiczne i opłacalne rozwiązanie do czyszczenia i dezynfekcji sieci wodociągowych oraz przemysłowych rurociągów w branży naftowej, gazowej, spożywczej i farmaceutycznej.


Organica Technológiák Zrt. (www.organicawater.com)

Unikalne połączenie inżynierii procesowej oraz ekspertyzy w dziedzinie zarządzania operacyjnego i integracji systemowej wpierają partnerów prowadzących zakłady wodociągowe i oczyszczalnie ścieków


Waterscope Zrt. (www.waterscope.eu)

Zaangażowani w ochronę środowiska, a zarazem kompetentni w zakresie rozwoju produktów i oprogramowania wodnego, zbierania i przesyłania danych bezprzewodowych, integracji systemów oraz analizy danych za pomocą AI (sztucznej inteligencji) i BI (informatyki biznesowej).
Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO, które odbędą się w trakcie trwania Forum w dniach 17-19 października 2023 r to największe i najważniejsze wydarzenie środowiskowe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, prezentujące zaawansowane technologie, rozwiązania i produkty dla zrównoważonego rozwoju. Wystawa będzie koncentrować się na uzdatnianiu wody i oczyszczaniu ścieków, w tym modernizacji oczyszczalni ścieków; modernizacji stacji uzdatniania wody; przeróbce osadów ściekowych; oczyszczaniu ścieków i usługach oczyszczania ścieków. Strona internetowa: https://poleco.pl/pl.

Oct 18, 2023

11:00 - 15:00 GMT+2

Add to Calendar

Poznań International Fair
Głogowska 14
Poznań, Wielkopolskie, Poland

Show on map

Menu